Program
Struktura
Istorijat
Liberali u Parlamentu
Liberali u Republičkoj Upravi
Liberali u Lokalnoj Upravi
Žene Liberali
Mladi Liberali
Mitinzi
Izdavaštvo
Foto Arhiva
Postavite Pitanje
Anketa
LSCG za vašu stranicu
Vaša Pisma
LSCG Shop
Linkovi
Arhiva
Liberali u Dijaspori

 






Uvod
 
Konferencija
Mali Kabinet
Veliki Kabinet
Lider
Predsjednik
Rizničar
Portparol
Utemeljivač
Počasni Predsjednik
 
Opštinski Odbori


 


   

Konferencija

Predsjednik Konferencije
Aljo Sabović

[Uvod] [Predsjednik]
Liberalni savez Crne Gore
osnovan na Cetinju 26. Januara 1990. god.
kraj stranke - 24. marta 2005. god. na Cetinju

Održane Konferencije:

KRAJ LSCG - IX Redovna Konferencija
Cetinje, 24. marta 2005. god


Svecana Sjednica, 15 godina LSCG - Cetinje, 26. jan. 2005. god.


V Vanredna konferencija i 4 Konvencija - Cetinje, 23. okt. 2004. godine


IV Vanredna konferencija - Cetinje, 07. sep. 2004. godine


VIII Redovna Konferencija - Nikšić, 3. April 2004. godine


VII Redovna Konferencija - Kotor, 5. April 2003. godine


VI Redovna Konferencija - Podgorica, 21. April 2002. godine


V Redovna Konferencija - Podgorica, 14. Jul 2001. godine


III Vanredna Konferencija - Podgorica, 16. Mart 2001. godine


IV Redovna Konferencija - Cetinje, 10. - 11. Mart 2000. godine


Druga Svečana i Treća Redovna Konferencija
H.Novi-Igalo, 23. - 24. jan. 1999. godine


II Vanredna Konferencija - Budva, 20. - 21. Decembar 1997. god.

Izmjenama Statuta najveći stranački organ Skupština dobija ime Konferencija, ove izmjene su usvojene na II Vanrednoj Konferenciji u Budvi 20. - 21. Decembar 1997. godine.

I Vanredna Skupština - Cetinje, 9. - 10. Decembar 1995. godine


II Redovna Skupština - Kotor, 29. Maj 1993. godine


I Redovna Skupština - Cetinje, 24. Mart 1991. godine


OSNIVANJE LSCG-a - Osnivačka Skupština - Cetinje, 26. Januar 1990. god.

 

 


vrh

 

Copyright © Liberalni savez Crne Gore, 2003